WSTECZ

 

 

 

 

    KONCERT podsumowujący I etap pracy kół pozalekcyjnych w ramach projektu Synergia znaczy więcej.

 

     9 grudnia 2009 r. w sali widowiskowej MOSKiR odbył się koncert, podsumowujący I etap pracy kół  pozalekcyjnych, działających w Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Chojnowie w ramach projektu Synergia znaczy więcej. Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską  w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Działania w ramach projektu rozpoczęły  się od 1 sierpnia tego roku i potrwają do 31 lipca 2011 r.  Każdy z nas na pewno zauważył rozwieszone na ścianach naszej szkoły plakaty, a także czytał ulotki na temat projektu Synergia znaczy więcej. Każdy także uczestniczy w co najmniej jednych zajęciach związanych z realizacją tego projektu.

                                       *****

Z kamerą wśród dziennikarzy

Chojnowscy licealiści niedawno odwiedzili wrocławski odział TVP3.  Wraz z panią profesor Moniką Pacaniuk odkrywali tajniki pracy dziennikarza. Jak wygląda studio telewizyjne i jakie zastosowania w telewizji mają lustra weneckie???

                                                                              *****

FESTIWAL NAUKI W PZS

27 i 28 kwietnia wszyscy trzecioklasiści ze szkół gimnazjalnych uczestniczyli w egzaminach, które kończą pewien etap ich edukacyjnej drogi. Przed nimi jeszcze jedno trudne zadanie – wybór szkoły średniej. Wielu z nich nie ma jeszcze sprecyzowanych planów na przyszłość. W podjęciu tej  ważnej decyzji w środę, 21 kwietnia, pomagali im starsi koledzy i koleżanki z Powiatowego Zespołu Szkół w Chojnowie w ramach organizowanego po raz kolejny Festiwalu Nauki.

                                       *****

serwis przygotowany przez MEDIART (w CMS) ©