Czas Bożego Narodzenia

 

Święta to czas szczególny, bardzo ważny dla każdego z nas. Jesteśmy wtedy wszyscy razem w rodzinnym gronie, zasiadamy przy jednym stole. Milknie zgiełk codziennego życia, nadchodzi radosny czas opłatków, kolęd i obfitości.

Tegoroczne jasełka przygotowane przez klasę IIa wprowadziły wszystkich zgromadzonych w auli szkolnej Liceum w świąteczny nastrój. Na początku odbył się program artystyczny, w którym udział wzięli uczniowie. Do śpiewania kolęd zaproszony został chór szkolny, który również przybliżył nam atmosferę świąt. Na koniec głos zabrali dyrektor Powiatowego Zespołu Szkół, pani Ewa Humenna, dyrektor , pan Kazimierz Grabowski, oraz ksiądz Krzysztof Zagrodny. Po części oficjalnej oraz kolędzie kończącej jasełka wszyscy uczniowie wraz z wychowawcami udali się na klasowe wigilie. Nad pracą klasy IIa czuwała pani profesor Monika Pacaniuk.

To było nasze ostatnie spotkanie w tym roku. Korzystając z okazji, życzymy wszystkim Wesołych Świąt, a także, by nadchodzący 2012 rok był lepszy niż 2011 i przyniósł wszystkim spełnienie marzeń.

                                                            Klasa II a

 

  

 

  

 

  

 

  

 

  

 

  

 

 

serwis przygotowany przez MEDIART (w CMS) ©