Wakacje czas zacząć!

29 czerwca 2012 roku – na ten dzień oczekiwało wielu uczniów wszystkich szkół w Polsce. Oznacza on bowiem rozpoczęcie tak długo wyczekiwanych wakacji. Te pragnienia nie ominęły także uczniów chojnowskiego ogólniaka. O godzinie 9.00 w auli przy ul. Poźniaków licealiści, nauczyciele oraz zaproszeni goście przystąpili do uroczystego zamknięcia roku szkolnego 2011/2012.

Padło nie tylko wiele słów pożegnania, ale i podziękowań. Szczególne gratulacje należą się uczniom uhonorowanym świadectwami z wyróżnieniem oraz nagrodami Dyrektora Szkoły. Na uwagę zasługują ci, którzy z rąk dyrektor Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych, pani Elżbiety Iwanickiej, otrzymali nagrody Starosty Powiatu Legnickiego – Szymon Homętowski z klasy Ib, Angelika Nowak i Wojciech Piotrowski z klasy IIa. Ten ostatni jest także zdobywcą Stypendium Prezesa Rady Ministrów jako najlepszy uczeń w szkole. Serdecznie gratulujemy!

Życzymy wszystkim słonecznej pogody, wspaniałych wakacyjnych wrażeń  oraz udanego wypoczynku. Mamy nadzieję, że  uśmiechnięci i w pełni sił we wrześniu przystąpimy do kolejnych zmagań w nowym roku szkolnym. A teraz… wakacje czas zacząć!

 

 

 (szerokość: 375 / wysokość: 281)(szerokość: 375 / wysokość: 281)(szerokość: 306 / wysokość: 408)

 

serwis przygotowany przez MEDIART (w CMS) ©