Aktualności

POMÓŻ RODZINOM DOTKNIĘTYM COVID-19
Stowarzyszenie Pomocy Uczniom Powiatowego Zespołu Szkół w Chojnowie „WSPARCIE” i Szkolne Koło Caritas, zwraca się z prośbą do wszystkich ludzi dobrej woli, o pomoc finansową dla naszych uczniów i ich rodzin, którzy w obecnej chwili są w bardzo trudnej sytuacji materialnej.
data publikacji: 2020-04-21 11:46
 
INFORMACJA
Chojnów, 15.04.2020r.

.

Szanowni Członkowie

.

Komitetu Organizacyjnego

VI Zjazdu Absolwentów

i Pedagogów Zespołu

Szkół Rolniczych w Chojnowie

.

Zgodnie z planem jutrzejsze posiedzenie Komitetu Organizacyjnego ( 16.04.2020r.) z wiadomych względów zostaje odwołane.

Informuję również, że zaplanowane na 13 czerwca 2020 r. nasze Jubileuszowe Spotkanie nie jest możliwe w tym terminie. Planujemy wstępnie by odbyło się ono 19 września 2020r. – jeżeli pozwolą na to okoliczności związane z epidemią.

Raz jeszcze dziękujemy za dotychczasową pracę związane z organizacją Zjazdu i mamy nadzieję, że się spotkamy.

.

Do zobaczenia!

.

Przewodniczący

Komitetu Organizacyjnego

Olgierd Poniźnik

.

Wiceprzewodniczący

Komitetu Organizacyjnego

Mariusz Kowalczyk

data publikacji: 2020-04-15 21:13
 
Wielkanoc 2020
Drodzy Nauczyciele, Pracownicy oraz Uczniowie Powiatowego Zespołu Szkół w Chojnowie Z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy pragniemy złożyć Wszystkim najserdeczniejsze życzenia: Życzymy Państwu wiele szczęścia i zdrowia, bo to w obecnej sytuacji jest nam najbardziej potrzebne, dużo pogody ducha i siły po powrocie do normalnego funkcjonowania szkoły, ogromu cierpliwości i wytrwałości w realizowaniu programu nauczania w sposób zdalny oraz radości ze spędzenia Świąt w gronie domowników, a po powrocie do szkoły ze spotkania się z wychowankami, rówieśnikami i współpracownikami. Życzymy, aby te Święta mimo pandemii koronawirusa można było zaliczyć do tych udanych, spędzonych w ciepłej atmosferze z naszymi rodzicami, dziećmi, rodzeństwem czy dziadkami. Pragniemy, aby Państwo przeżyli tegoroczne Święta Wielkanocne przede wszystkim w sposób bezpieczny w zaciszu swojego domu. Samorząd Uczniowski Powiatowego Zespołu Szkół
data publikacji: 2020-04-08 11:09
 
Zdalne nauczanie - bezpieczeństwo danych osobowych
Prosimy o zapoznanie się z informacjami oraz poradami dotyczącymi bezpieczeństwa danych osobowych w kontekście zdalnego nauczania
data publikacji: 2020-04-05 13:34
 
KOMUNIKAT
Szanowni Państwo Rodzice i Opiekunowie!

Drodzy uczniowie!

.

Zawieszenie zajęć w szkole w sytuacji zagrożenia epidemiologicznego COVID-19 wymusiło zmianę techniki realizacji procesu dydaktycznego również w naszej szkole: z zajęć prowadzonych stacjonarnie w pomieszczeniach szkolnych na zajęcia prowadzone techniką „nauki na odległość”, tzw. zdalne nauczanie.

.

Zmiana techniki uczenia się i nauczania nie zwalnia ucznia z obowiązku szkolnego/obowiązku nauki, określonego w art. 35 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. – Prawo oświatowe.

.

UCZNIOWIE…

Organizacja nauki polega na tym, że jesteście uczestnikami procesu dydaktycznego poprzez dziennik elektroniczny i inne komunikatory wskazane przez nauczyciela danego przedmiotu.

.

Wszelkie prace wykonywane przez Ciebie odsyłane są taką samą drogą elektroniczną i mogą podlegać ocenianiu.

.

Jako dyrektor szkoły, informuję, że na Twoją skrzynkę /stronę w dzienniku elektronicznym będą przychodziły komunikaty. Proszę o dokładne ich przeczytanie!

.

RODZICU…

Pracownicy administracji i obsługi pełnią w szkole tylko niezbędne dyżury. Prosimy o ewentualny telefoniczny z pracownikami sekretariatu w godz. 8:00-12:00 (tel. 76 819 65 10).

.

Wszystkie szkolne obiekty są zamknięte dla osób postronnych (w tym – hala sportowa, szkolne boiska, sala gimnastyczna, aule i siłownia).

.

W każdej sprawie można się kontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej: szkola@pzs-chojnow.pl

.

Kontakt z dyrektorem szkoły, Mariusz Kowalczyk: tel.: 663 496 601; e-mail: m.kowalczyk@pzs-chojnow.pl

.

Kontakt z nauczycielami uczącymi w klasie został przekazany poprzez e-dziennik, stronę szkoły.

.

Zwracam się do Państwa o dopilnowanie przestrzegania wszelkich zaleceń służb sanitarno-epidemiologicznych oraz wskazań Ministerstwa Edukacji Narodowej.

.

To na Państwu spoczywa odpowiedzialność za skuteczność realizacji zaleceń sanitarno-epidemiologicznych, a tym samym za bezpieczeństwo swoje i swoich dzieci, a Naszych Uczniów. Szczególnie proszę Państwa o dopilnowanie, by Wasze dzieci w czasie epidemii pozostały w domu i nie kontaktowały się z innymi osobami. Wszelkie kontakty mogą Oni ograniczyć do Internetu lub innych środków komunikacji. Proszę również o wsparcie swoich dzieci.

.

Służymy Państwu również pomocą i jesteśmy do Państwa dyspozycji.

.

Podstawowym warunkiem skuteczności ograniczenia rozprzestrzeniania się koronawirusa jest rygorystyczne przestrzeganie zasad higieny osobistej. Konieczne jest również bieżące śledzenie komunikatów GIS, MZ i MEN o sytuacji epidemiologicznej w kraju oraz informacji przesyłanych przez dyrektora szkoły lub wychowawców. Wszelkie informacje o zagrożeniu koronawirusem oraz o sposobach zapobiegania można znaleźć na stronie https://gis.gov.pl/Aktualnosci.

.

Życzę zdrowia, spokoju i sukcesów w e- nauce!

Mariusz Kowalczyk

Dyrektor PZS w Chojnowie

data publikacji: 2020-03-25 08:30
 
<< nowsze | 17  | 18  | 19  | 20  | 21 | 22  | 23  | 24  | 25  | 26  | starsze >>

REKRUTACJA REKRUTACJA REKRUTACJA REKRUTACJA REKRUTACJA REKRUTACJA REKRUTACJA REKRUTACJA REKRUTACJA REKRUTACJA REKRUTACJA REKRUTACJA REKRUTACJA REKRUTACJA REKRUTACJA
serwis przygotowany przez MEDIART (w CMS) ©