Aktualności

Nagrody Burmistrza
W dniu wczorajszym w Domu Schrama odbyła się gala wręczenia chojnowskim uczniom dorocznych stypendiów naukowych, sportowych i artystycznych. Spośród uczniów naszej szkoły Burmistrz Jan Serkies nagrodził za osiągnięcia sportowe: Kamila Mroczkowskiego - I miejsce w kat. 91+ kg w II Mistrzostwach Dolnego Śląska i Opolszczyzny w Boksie, Małgorzatę Klatkę - I miejsce w VII Pucharze Piastów Śląskich w Kolarstwie Przełajowym w kat. Juniorka, I miejsce w Mistrzostwach Dolnego Śląska w Jeździe indywidualnej na czas Gryfów Śląski – Proszówka i Jakuba Ostropolskiego – III miejsce w Finale Dolnośląskim w Warcabach 100-polowych na XVI Dolnośląskich Igrzyskach LZS oraz za średnią wyników w nauce - 5,53. Serdecznie gratulujemy :)
data publikacji: 2016-08-31 16:38
 
Kiermasz podręczników
W dniach 5 i 6 września zapraszamy wszystkich uczniów oraz absolwentów na kiermasz podręczników. Wszystkich chcących nabyć używane podręczniki zapraszamy w czasie „długiej przerwy” 10:35 – 10:55 do biblioteki szkolnej w budynku przy ul. Wojska Polskiego oraz ul. Witosa, a w budynku Liceum wymiany będzie można dokonać w auli.
data publikacji: 2016-08-31 09:33
 
70 lat Liceum Ogólnokształcącego w Chojnowie.
Z okazji 70-lecia Liceum Ogólnokształcącego w Chojnowie mamy zaszczyt zaprosić:
Nauczycieli, Absolwentów, Pracowników Administracji i Przyjaciół Szkoły
na spotkanie pod hasłem:
CZY MNIE JESZCZE PAMIĘTASZ?
15 X 2016 roku
Liceum Ogólnokształcące przy ul. Poźniaków 2 w Chojnowie
Program spotkania:
• 10.00 – Msza św. w kościele pw. św. Piotra i Pawła w Chojnowie
• Odsłonięcie tablicy pamiątkowej na ścianie budynku LO przy ul. Poźniaków 2
• Uroczyste otwarcie jubileuszowej wystawy – Czy mnie jeszcze pamiętasz?
• „Moje KSG” – prezentacja zdjęć z archiwum Jerzego Kucharskiego
• Wspólne wyjście na cmentarz, na groby wychowawców i nauczycieli
W godzinach od 12.00 - 17.00 będzie możliwość odwiedzenia szkoły przy ul. Konarskiego.
Przekazujmy tę informację wszystkim, którzy chcieliby się spotkać i powspominać miniony czas.
Osobom zainteresowanym wsparciem naszych działań podajemy nr konta bankowego:
Getin Noble Bank SA 23156000132381065370000005 z dopiskiem - 70-lecie LO
Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Uczniowie LO w Chojnowie
data publikacji: 2016-07-11 14:16
 
NARODOWY PROGRAM ROZWOJU CZYTELNICTWA W PZS
Powiatowy Zespół Szkół w Chojnowie został zakwalifikowany do otrzymania wsparcia finansowego w ramach realizacji Priorytetu 3 „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa” w roku 2016. Celem NPRCz jest stworzenie warunków dla wzrostu czytelnictwa w Polsce. Do bibliotek PZS w 2016 roku trafią nowości wydawnicze, lektury, materiały wspomagające nauczanie ogólne o łącznej wartości 15 tys. zł. Uzyskanie dotacji było uwarunkowane złożeniem wniosku z programem promującym czytanie i bibliotekę szkolną. W ramach realizacji programu w szkole odbyły się działania związane z uczczeniem Roku Henryka Sienkiewicza - również z udziałem uczniów z Gimnazjum nr 1 w Chojnowie. We współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną w Chojnowie cyklicznie odbywają się spotkania Młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki. Realizacja kolejnych działań nastąpi w nowym roku szkolnym. Nauczycieli i uczniów naszej szkoły zachęcamy do składania propozycji książek, które warto mieć w naszych bibliotekach. Zapraszamy również do wypożyczania książek na wakacje. Nauczyciele-bibliotekarze PZS
data publikacji: 2016-06-13 17:36
 
70 lat Liceum Ogólnokształcącego w Chojnowie.
Szanowni Państwo.
W tym roku chojnowskie Liceum Ogólnokształcące obchodzić będzie siedemdziesiątą rocznicę założenia. Pragniemy uczcić ten jubileusz, dlatego zwracamy się do Szanownych Absolwentów szkoły, pracujących tu Nauczycieli, członków ich rodzin oraz przyjaciół z prośbą o udostępnienie, wypożyczenie pamiątek związanych z życiem naszego liceum.
Dzięki Państwa uprzejmości wykorzystamy te materiały z prywatnych archiwów w przygotowaniu rocznicowej wystawy, którą uhonorujemy nadchodzące święto.
Prosimy o kontakt osobisty z sekretariatem szkoły (w jej siedzibie przy ul. Poźniaków 2) lub telefonicznie (pod numerem 76 8196515) do końca czerwca.
Wdzięczni będziemy również za przesłanie skanowanych fotografii i innych dokumentów, ilustrujących pracę szkolnej wspólnoty.
Kontakt mailowy: szkola@pzs-chojnow.pl
Serdecznie zapraszamy do współpracy w organizacji obchodów jubileuszu naszej szkoły – jednego z najstarszych liceów ogólnokształcących na Dolnym Śląsku.
Serdecznie zapraszamy Wszystkich Państwa –Absolwentów, Nauczycieli, Uczniów do wspólnego świętowania. Jeśli macie Państwo sugestie, propozycje dotyczące organizacji tego obchodu, prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły lub na szkolnym Facebooku (tu otwarto oddzielną grupę – 70 LO).
Dane kontaktowe:
Sekretariat szkoły: ul. Poźniaków 2, tel. 76 8196515
data publikacji: 2016-06-10 18:26
 
<< nowsze | 92  | 93  | 94  | 95  | 96 | 97  | 98  | 99  | 100  | 101  | starsze >>

REKRUTACJA REKRUTACJA REKRUTACJA REKRUTACJA REKRUTACJA REKRUTACJA REKRUTACJA REKRUTACJA REKRUTACJA REKRUTACJA REKRUTACJA REKRUTACJA REKRUTACJA REKRUTACJA REKRUTACJA
serwis przygotowany przez MEDIART (w CMS) ©