Licytacja na rzecz poszkodowanych w pożarze w Witkowie!

 

Powiatowy Zespół Szkół w Chojnowie przy ul. Wojska Polskiego wspólnie z Portalem Informacyjnym Miasta i Gminy Chojnów CHOJNOW.pl chcąc choć odrobinę pomóc rodzinie z Witkowa, którą spotkała w sobotę ogromna tragedia – pożar całej części domu zamieszkiwanej przez młodych rodziców z dzieckiem postanowił zorganizować licytację przedmiotów, z których cały dochód zostanie przeznaczony na finansowe wsparcie pokrzywdzonych.

We wtorek 27 marca 2012 r. o godzinie 17:00 na terenie Powiatowego Zespołu Szkół przy ul. Wojska Polskiego 16 (na tyłach budynku) odbędzie się licytacja wielu przedmiotów przekazanych przez chojnowskie instytucje i rodziny, z których całych dochód przekażemy rodzinie z Witkowa.

Zapraszamy przedstawicieli instytucji, firm, osoby prywatne – wszystkich chcących pomóc.

           

Zdjęcia Chojnowa, bilety uprawniające do przejażdżki na quadach z ekipą Quad-Cross Chojnów, płyta CD niedawno goszczącego w naszym mieście zespołu „Cisza Jak Ta" z autografami, oryginalne piłki z autografami piłkarzy Zagłębia Lubin, plakaty, bilety na mecze „Miedziowych", karnety na basen oraz przede wszystkim samochód osobowy – Renault Twingo! Te i inne przedmioty zostaną wystawione na licytację.

           

Nie bądź obojętny wobec ludzkiej krzywdy. Przyjdź we wtorek 27 marca 2012 r. o godzinie 17:00 na tyły szkoły przy ul. Wojska Polskiego 16 i weź udział w licytacji!

         Serdecznie zapraszamy!

serwis przygotowany przez MEDIART (w CMS) ©