Wygląda dobrze
To pole jest wymagane

„Jestem jaka jestem”

spotkanie z poezją Wisławy Szymborskiej

>>>galeria zdjęć<<<

29 listopada, w auli przy ulicy Poźniaków mieliśmy sposobność uczestniczyć w „Wieczorze z poezją Wisławy Szymborskiej". Wieczornica miała charakter charytatywny. Dochód ze sprzedanych ciast przeznaczony będzie na pomoc dla DANIELI, naszej absolwentki i jednocześnie córki pracownicy naszej Szkoły. Pani Daniela uległa tragicznemu wypadkowi. To był moment i wszystko w jej życiu się zmieniło. Aby powrócić do sprawności musi podjąć walkę, długą, uciążliwą i kosztowną. Oby nie zabrakło jej sił i nadziei. Chcieliśmy dołożyć naszą, małą cegiełkę do jej potrzeb. 

Frekwencja dopisała, ciasta smakowały. Uczniowie, którzy prowadzili to spotkanie, czytali wiersze noblistki i swoje własne, śpiewali piosenki, obsługiwali mikrofony i światła; również spisali się bardzo dobrze. Należą im się gorące podziękowania. 

Trudne doświadczenie pani Danieli stanowi też naukę dla nas: żyjmy uważnie, cieszmy się każdym dniem, ale pamiętajmy też o tych, którzy oczekują naszego wsparcia, czasu, życzliwości. Jesteśmy sobie potrzebni. 

Powiatowy Zespół Szkół w Chojnowie

ul.Witosa 1

59-525 Chojnów

serwis przygotowany przez MEDIART (w CMS) ©