Wygląda dobrze
To pole jest wymagane

Aktualności

Niezwykły wykład w PZS!

27 października 2022r. uczniowie PZS spotkali się z Panem Mariuszem Garberą kasztelanem zamku Grodziec, a wcześniej dyrektorem Muzeum Regionalnego w Chojnowie, który przybliżył młodzieży sylwetki dwóch zasłużonych mieszkańców Chojnowa Juliusza Poźniaka i księdza Adama Łańcuckiego. Kasztelan przedstawił najważniejsze dokonania obu Panów oraz uzmysłowił młodzieży jak wielkiej odwagi wymagała ich działalność na rzecz w ciężkich czasach powojennych.

2022-10-28 15:01

Warsztaty barmańskie w PZS

W dniach 24 – 25.10. 2022 r. w PZS w Chojnowie w pracowni obsługi konsumenta odbyła się pierwsza część warsztatów barmańskich. W szkoleniu wzięły udział klasy: IV THOT oraz IV TŻ i UG pod czujnym okiem profesjonalnego barmana Pana Grzegorza Miąca. Młodzież przygotowywała różne rodzaje drinków, zarówno na słodko jak i z nutką cytrusów. Przez warsztaty przewinęły się różne rodzaje drinków: Gin z bazylią, Cosmopolitan, Tequila sunrise, Gruszka sour, Kamikaze, Jabłkowy jegermajster, Kiwi sour i wiele innych. Każdy znalazł coś dla siebie 😆 Zajęcia zakończono słodkim akcentem Było pracowicie, kreatywnie, pysznie i wesoło😄😄😁

2022-10-26 14:03

TRIO ŁÓDZKO-CHOJNOWSKIE w PZS

Miło nam poinformować, że podczas tegorocznego TYGODNIA PATRIOTYZMU w PZS w Chojnowie odbędzie się koncert TRIO ŁODZKO-CHOJNOWSKIEGO z Tomaszem SUSMĘDEM. Koncert odbędzie się 9 listopada 2022 w MOKSiR w Chojnowie. Dziękujemy Pani Dyrektor MOKSiR Paulinie Wrzeszcz za udostępnienie sali widowiskowej, dzięki temu w pięknej scenerii z większą ilością uczniów PZS będziemy mogli uczestniczyć. Koncert zespołu jest możliwy dzięki RADZIE RODZICÓW PZS w Chojnowie, która uzyskała środki z projektu "PRO DEFENSIONE, PRO HISTORIA - wspieramy oddolne inicjatywy historyczne, patriotyczne i proobronne dla Polski - II edycja na lata 2022-23. Program sfinansowany ze środków Narodowego Instytutu Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Funduszu Inicjatyw Społecznych NOWEFIO na lata 2021-30.

2022-10-26 11:29

XIV Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna

21.10 (piątek) odbyły się eliminacje szkolne XIV Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej. Udział w etapie szkolnym wzięło udział 8 uczniów. Czekamy na informację czy etap okręgowy też należy do nas😆😆 Trzymamy kciuki 💪👍

2022-10-24 08:55

XLVI Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych

Dziś odbyły się eliminacje szkolne XLVI Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych blok agrobiznes. Udział w etapie pisemnym wzięło 18 uczniów. Do etapu praktycznego przeszło 8 osób. Zwycięzców poznamy wkrótce.

2022-10-21 15:20

Powiatowy Zespół Szkół w Chojnowie

ul.Witosa 1

59-525 Chojnów

serwis przygotowany przez MEDIART (w CMS) ©