Wygląda dobrze
To pole jest wymagane

Aktualności

#Nobackpackday

Samorząd Uczniowski w Powiatowym Zespole Szkół w Chojnowie zorganizował No Backpack Day! Akcja polega na tym, że uczniowie zamiast zabrać książki w plecaku musieli wykorzystać swoją kreatywność i spakować się do czegoś innego. Jak widać nikomu nie brakowało ciekawych pomysłów!

2022-03-18 13:19

SP3 w CKU

Uczniowie klas ósmych Szkoły Podstawowej nr 3 w Chojnowie odwiedzili CKU w Legnicy. Podczas wizyty mieli możliwość zapoznać się z zakresem pracy technika mechanika. W rolę instruktorów wcielili się uczniowie klasy 3 TMg, a wszystko pod czujnym okiem opiekuna pracowni.

2022-03-18 11:37

„MIEJCIE NADZIEJĘ” - Koncert Poświęcony Żołnierzom Niezłomnym

PZS zaprasza na Koncert „MIEJCIE NADZIEJĘ”, który odbędzie się 24 marca 2022 r. w MOKSiR w Chojnowie. Koncert poświęcony Żołnierzom Niezłomnym przygotowany przez uczniów naszej szkoły oraz zaprzyjaźnionych osób pod kierunkiem Pana Tomasza Susmęda. W koncercie weźmie również udział grupa maturzystów z Głogowa pod opieką Prezesa LSSE Przemysława Bożka.

Główny patronat nad koncertem objął Starosta Powiatu Legnickiego Pan Adam Babuśka oraz LSSE w Legnicy. Patronatem medialnym koncertu są Radio Plus Legnica, Portal chojnow.pl, Gazeta Chojnowska.

ZAPRASZAMY!!!

2022-03-18 11:27

Wojnie mówię: Nie

2022-03-15 15:37

Pomoc dla Ukrainy

Witajcie kochani! Ruszamy z inicjatywą pomocy dla Ukrainy! Akcję rozpoczynamy jutro 16.03 tj. środa w Liceum Ogólnokształcącym przy ul Poźniaków. Po każdej lekcji odbywać się będzie sprzedaż pysznych ciast, przygotowanych przez naszych wspaniałych uczniów 😍. Cel jest ważny! Do Legnicy przyjechało kilkoro naszych rówieśników, którzy potrzebują teraz naszej pomocy. Jest to: Timofij 17 lat Kristina 16 lat Anastazja 14 lat Alona 13 lat i najmłodszy Marek lat 4. Zbieramy między innymi na nowe buty, ale też dla najmłodszego chłopczyka na nowe okulary, których bardzo potrzebuje. Zachęcamy do kupowania słodkości i pomocy! Otwórzmy nasze serca! Dobro wraca! Do zobaczenia! ❤️❤️❤️ Ps Oczywiście akcja na liceum się nie skończy. Zobaczymy się jeszcze w technikum przy Ul Witosa, ale kiedy, to będziemy informować na bieżąco! 😘

2022-03-15 15:34

serwis przygotowany przez MEDIART (w CMS) ©