Aktualności

Uczenie jest niekończącą się podróżą Donna Bulger
30 kwietnia 2021 roku pożegnaliśmy tegorocznych absolwentów Powiatowego Zespołu Szkół w Chojnowie. W związku z obecnym stanem epidemii w kraju, w tym roku szkolnym odbyły się trzy spotkania maturzystów (3LO - aula ul. Poźniaków, 4 TMS - świetlica ul. Wojska Polskiego, 4TEH oraz 4TŻ-aula ul. Witosa), na których zostały wręczone świadectwa ukończenia szkoły. Swoją obecnością oprócz nielicznych nauczycieli i Dyrekcji, zaszczycił maturzystów, starosta legnicki Adam Babuśka, który wręczył nagrody starosty za wyróżniające wyniki w nauce. Czterech uczniów odebrało nagrodę osobiście natomiast dwóm absolwentom, którym kwarantanna uniemożliwiła osobiste odebranie nagród, starosta wręczył online. Pani dyrektor Ewa Humenna obdarowała absolwentów nagrodami dyrektora za bardzo dobre wyniki w nauce a wraz z wychowawcami przekazała nagrody książkowe nie tylko za osiągnięcie wysokich wyników w nauce, ale również za wyróżniającą frekwencję oraz działalność społeczną na rzecz klasy, szkoły i społeczności lokalnej, a także świadectwa z czerwonym paskiem i listy gratulacyjne dla Rodziców. Reprezentantka absolwentów Magdalena Chadała w krótkich słowach podziękowała Dyrekcji, Wychowawcom oraz Nauczycielom za trudną pracę i włożone w nią serce i życzyła dużo zdrowia, szczęścia, pomyślności oraz wiele radości i pociechy z uczniów. Natomiast reprezentantki młodszych roczników: Olimpia Semieńczuk i Aleksandra Wieleżew podziękowały za chwile spędzone razem w murach szkoły i przekonaniem, że gdziekolwiek rzuci ich los, będą godnie reprezentować PZS. Starszym koleżankom i kolegom życzyły powodzenia i szczęścia w dalszej drodze i zaprosiły do wysłuchania muzycznego upominku: piosenki absolwenta. Życzymy wszystkim maturzystom połamania pióra i trafienia w wymarzone tematy oraz zagadnienia . Powodzenia!!!
data publikacji: 2021-05-04 15:31
 
Czas na audycję "Powiat legnicki ma głos"
Co oferuje młodym ludziom PZS w Chojnowie?
data publikacji: 2021-04-29 13:47
 
Sukces Magdaleny Chadały uczennicy Technikum Ekonomicznego
Uczniowie szkół średnich z województwa dolnośląskiego i opolskiego już po raz 45 uczestniczyli w Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności Rolniczych. W ubiegłym roku w październiku odbyły się eliminacje szkolne OWiUR w bloku agrobiznes oraz gastronomia. Laureaci eliminacji szkolnych 23 kwietnia 2021( w reżimie sanitarnym) wzięli udział w eliminacjach okręgowych, które odbyły się na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Magdalena Chadała uczennica Technikum Ekonomicznego startowała w bloku agrobiznes i zajęła III miejsce, tym samym zakwalifikował się do etapu centralnego olimpiady OWiUR w bloku agrobiznes, który odbędzie się w Bydgoszczy.
data publikacji: 2021-04-29 11:34
 
INFORMACJA
Od dnia 19.04.2021r. w Powiatowym Zespole Szkół w Chojnowie przywracane jest szkolenie praktyczne tj. praktyka zawodowa, zajęcia praktyczne, zajęcia u pracodawcy.
data publikacji: 2021-04-19 10:18
 
MATURA 2021
Harmonogram pisemnego egzaminu maturalnego 2021
data publikacji: 2021-04-14 13:24
 
<< nowsze | 1  | 2 | 3  | 4  | 5  | 6  | 7  | 8  | 9  | 10  | 11  | starsze >>

REKRUTACJA REKRUTACJA REKRUTACJA REKRUTACJA REKRUTACJA REKRUTACJA REKRUTACJA REKRUTACJA REKRUTACJA REKRUTACJA REKRUTACJA REKRUTACJA REKRUTACJA REKRUTACJA REKRUTACJA
serwis przygotowany przez MEDIART (w CMS) ©