Wygląda dobrze
To pole jest wymagane

Aktualności

Polonez PZS 2024

Szósty stycznia to tradycyjnie już czas na poloneza w wykonaniu uczniów, rodziców, nauczycieli oraz pracowników naszej szkoły.

2024-01-06 20:52

Informacja o wynikach

Informacja o wyniku przeprowadzonego naboru na wolne stanowisko - księgowy

2024-01-04 19:03

Życzenia na Święta

Rada Rodziców PZS w Chojnowie życzy......

2023-12-22 08:38

W Świebodzicach

Dnia 05.12 .2023 r. już 29. raz uczniowie oraz nauczyciele Powiatowego Zespołu Szkół w Chojnowie, wraz z dyrektorem - Panem Andrzejem Borkowskim, z okazji Mikołajek odwiedzili dzieci dotknięte licznymi niepełnosprawnościami, aby wlać w ich serca radość, a każdemu z osobna wręczyć prezent. Wspólnie pośpiewaliśmy kolędy oraz przygotowaliśmy spotkanie ze Świętym Mikołajem. Wcześniej jednak zorganizowaliśmy zbiórkę pieniędzy na rzecz Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci Zgromadzenia Sióstr Szkolnych de Notre Dame w Świebodzicach, dzięki szczerym sercom chojnowskich darczyńców - firm, właścicielom zakładów oraz osobom prywatnym. Bez pomocy tych ludzi o wielkich sercach, nie moglibyśmy tak uszczęśliwić podopiecznych Domu Pomocy.

Młodzież miała możliwość okazania dobroci, obserwowania bezinteresownej pomocy sióstr zakonnych i ich ogromnej empatii. To doświadczenie wzbogaciło nasze wnętrza i wprowadziło w nastrój świątecznego ducha pomocy i dobroci.

Dziękujemy wszystkim darczyńcom w imieniu własnym, a przede wszystkim Zgromadzenia Sióstr Szkolnych de Notre Dame!!!

2023-12-07 13:31

Jestem jaka jestem

spotkanie z poezją Wisławy Szymborskiej

29 listopada, w auli przy ulicy Poźniaków mieliśmy sposobność uczestniczyć w „Wieczorze z poezją Wisławy Szymborskiej". Wieczornica miała charakter charytatywny. Dochód ze sprzedanych ciast przeznaczony będzie na pomoc dla DANIELI, naszej absolwentki i jednocześnie córki pracownicy naszej Szkoły. Pani Daniela uległa tragicznemu wypadkowi. To był moment i wszystko w jej życiu się zmieniło. Aby powrócić do sprawności musi podjąć walkę, długą, uciążliwą i kosztowną. Oby nie zabrakło jej sił i nadziei. Chcieliśmy dołożyć naszą, małą cegiełkę do jej potrzeb.
Frekwencja dopisała, ciasta smakowały. Uczniowie, którzy prowadzili to spotkanie, czytali wiersze noblistki i swoje własne, śpiewali piosenki, obsługiwali mikrofony i światła; również spisali się bardzo dobrze. Należą im się gorące podziękowania.
Trudne doświadczenie pani Danieli stanowi też naukę dla nas: żyjmy uważnie, cieszmy się każdym dniem, ale pamiętajmy też o tych, którzy oczekują naszego wsparcia, czasu, życzliwości. Jesteśmy sobie potrzebni.

2023-11-30 12:11

Powiatowy Zespół Szkół w Chojnowie

ul.Witosa 1

59-525 Chojnów

serwis przygotowany przez MEDIART (w CMS) ©