Wygląda dobrze
To pole jest wymagane

Galeria

Profilaktyka czerniaka

Od 27.03.2023 r. w naszej szkole odbywać będą się zajęcia dla uczniów na temat profilaktyki czerniaka oraz budowanie odpowiednich zachowań i prozdrowotnych postaw wśród młodzieży. Zajęcia prowadzone są przez nauczycieli wychowania fizycznego.

2023-03-28 20:56

Z wizytą w ESA DAF

W dniu dzisiejszym mechanicy pojazdów samochodowych z klasy3 BS oraz technicy z klasy I TMPS wybrali się na wycieczkę zawodoznawczą do serwisu ESA DAF w Iłowej. Podczas wycieczki zapoznali się z nowymi technologiami napraw pojazdów, z funkcjonowaniem serwisu oraz z nowinkami technicznymi w pojazdach ciężarowych firmy DAF. Zajęcia zakończone były poczęstunkiem, każdy z uczestników otrzymał pamiątkowe upominki. Bardzo dziękujemy za gościnność i interesującą prezentację funkcjonowania firmy Pani Elżbiecie Basińskiej.

2023-03-22 18:34

Dzień Chorego

W dniu dzisiejszym z okazji Dnia Chorego, uczniowie PZS odwiedzili podopiecznych Niebieskiego Parasola, gdzie wspólnie uczestniczyli we Mszy Świętej a następnie zaprezentowali krótki program artystyczny. Na zakończenie rozdali zrobione przez uczniów PZS kwiatki, życząc dużo zdrowia, sił oraz pogody ducha.

2023-02-10 15:18

serwis przygotowany przez MEDIART (w CMS) ©