Uczniowie klasy pożarniczej  Chojnowskiego Ogólniaka wystartowali w Turnieju Wiedzy Pożarniczej7 marca  w Jednostce Ratowniczo- Gaśniczej w Chojnowie odbyły się miejskie i gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom".  W zawodach wzięli udział uczniowie w trzech grupach wiekowych:  uczniowie szkół podstawowych,  gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. O godzinie 11.00 zawodnicy przystąpili do rozwiązywania  testu, później  rywalizowali w eliminacjach ustnych. W trzeciej grupie wiekowej wystartowali uczniowie klasy pożarniczej Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Kopernika w Chojnowie: Bartosz  Kożuchowski, Maciej Raczyński, Piotr Gregor, Tomasz Grabka, Sebastian Małyniak, Paweł  Kozłowski oraz Wojtek Nowak. Test wcale nie był łatwy, ale początkujący strażacy dali radę. Pierwsze miejsce zajął Wojtek Nowak, drugie Sebastian Małyniak, a trzecie, po dogrywce, Tomasz Grabka. Zwycięzcy tego etapu wezmą udział w zawodach  powiatowych, które odbędą się jeszcze w marcu. Gratulujemy i życzymy sukcesów w dalszych etapach Turnieju.

Zarząd Miejsko-Gminny Związku Ochotniczych Straży Pożarnych  RP w Chojnowie składa serdeczne podziękowania władzom samorządowym miasta i gminy za ufundowanie nagród w Turnieju.

 

                                                          Zdjęcia w galerii - kliknij poniżej :)

 

(szerokość: 565 / wysokość: 375)


         

          

 

ORLĘTA LWOWSKIE ORLĘTA LWOWSKIE ORLĘTA LWOWSKIE ORLĘTA LWOWSKIE ORLĘTA LWOWSKIE ORLĘTA LWOWSKIE ORLĘTA LWOWSKIE ORLĘTA LWOWSKIE ORLĘTA LWOWSKIE ORLĘTA LWOWSKIE ORLĘTA LWOWSKIE ORLĘTA LWOWSKIE
serwis przygotowany przez MEDIART (w CMS) ©