Naukę czas zacząć!!!


1 września usłyszeliśmy pierwszy dzwonek w nowym roku szkolnym. Uczniowie naszej szkoły energicznie ruszyli ulicą Matejki do hali sportowej, gdzie odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015.

Niektórym z nas humor nie dopisywał, bo skończył się beztroski czas wakacji. Ale inni cieszyli się z powodu spotkania z niewidzianymi przez dwa miesiące przyjaciółmi i znajomymi. Radośnie witaliśmy się, dzieliliśmy się wspomnieniami z wakacji, podziwialiśmy letnią opaleniznę i nowe fryzury.

Patrząc na uczniów klas pierwszych, wspominaliśmy, że jeszcze nie tak dawno byliśmy na ich miejscu. Dzisiaj jesteśmy już oswojeni ze szkołą i pozytywnie patrzymy w przyszłość.

Pierwszy września jest zawsze okazją do uczczenia rocznicy wybuchu II wojny światowej. Uczniowie naszej szkoły pod opieką pani Agnieszki Robak przygotowali apel, w którym brali udział także nasi koledzy i koleżanki z klasy: Ania, Tomek, Piotrek i Adrian. Przywołali oni wzruszające strofy utworów poetyckich:

Wojna, wojna!

Pociągami całemi

Uwożą lud z naszej ziemi!

Wśród zaproszonych gości znaleźli się przedstawiciele władz samorządowych, straży pożarnej, lokalnych instytucji i przedsiębiorstw. Życzyli oni wszystkim uczniom wytrwałości i dobrych ocen, a maturzystom powodzenia na egzaminie dojrzałości. Następnie wszyscy rozeszli się na spotkania z wychowawcą.

Na koniec życzymy sobie i Wam- drodzy nauczyciele, koleżanki i koledzy - dużo uśmiechu, cierpliwości i wytrwałości w tym roku szkolnym. Powodzenia! ;)

Dziennikarze z II a

VI ZJAZD ABSOLWENTÓW ZESPOŁU SZKÓŁ ROLNICZYCH  - CHOJNÓW - 13 CZERWCA 2020

serwis przygotowany przez MEDIART (w CMS) ©