Mikołajki w Szklarach Górnych 08 grudnia 2015"


W tym roku po raz kolejny odwiedziliśmy wychowanków Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Szklarach Górnych.

Tradycją stała się wizyta u naszych koleżanek i kolegów z ośrodka i obdarowywanie ich paczkami mikołajkowymi. Zbieraniem zabawek i pieniędzy na zakup słodyczy do paczek zajęli się w tym roku uczniowie klasy I A i II A LO, a zaangażowanie się w akcję, przygotowanie paczek sprawiło im dużo radości.

W czasie tegorocznych odwiedzin panowała radosna atmosfera, sprzyjająca nawiązywaniu nowych przyjaźni. Mikołaj, którym w roku był Kacper Such rozdał najmłodszym wychowankom ośrodka paczki, a towarzyszyły mu dwie śnieżynki - Manuela Baran i Oliwia Dziurbiel. Po rozpakowaniu mikołajkowych paczek dzieci cieszyły się z otrzymanych maskotek i słodyczy, a gdy pierwsze emocje opadły wszyscy zasiedliśmy do wspólnego podwieczorku. Ten szczególny dzień osłodziliśmy wszystkim dzieciom dzięki wsparciu Pana Stanisława Kryszczuka i Pana Andrzeja Kupczyka w postaci słodkich wypieków. Gdy wszyscy nacieszyli się smakołykami rozpoczęła się wspólna zabawa przy muzyce. Nawiązano liczne nowe przyjaźnie, a dzieci z ośrodka nie pozwoliły nam na bierne przyglądanie się zabawie.

Mamy nadzieję, że w przyszłych latach nowi uczniowie będą kontynuować współpracę, gdyż dzieci zawsze z niecierpliwością czekają na nasze przybycie.

Za wsparcie akcji serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom naszej szkoły

Klasa I A i II A LO.


               (szerokość: 565 / wysokość: 753)


(szerokość: 565 / wysokość: 423)


(szerokość: 565 / wysokość: 423)


(szerokość: 565 / wysokość: 753)


HARMONOGRAM ROKU SZKOLNEGO 2020/2021   HARMONOGRAM ROKU SZKOLNEGO 2020/2021   HARMONOGRAM ROKU SZKOLNEGO 2020/2021   HARMONOGRAM ROKU SZKOLNEGO 2020/2021
serwis przygotowany przez MEDIART (w CMS) ©